ENI KOCI VIJ TEK TI DOWNLOAD

Ishte nje engjell i embel qe me vinte vetem t’a mbysja me te puthura. Edhe nese vdes large teje , si feniksi do te ngjallem perseri. Per nje vajze qe e deshta shume ma bani zemren ma dogji shkrum. Ti nuk ke asnje rrotull teje te te doje. Jeta ime ka kuptim. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page.

eni koci vij tek ti

Uploader: Gakora
Date Added: 25 June 2015
File Size: 20.68 Mb
Operating Systems: Windows NT/2000/XP/2003/2003/7/8/10 MacOS 10/X
Downloads: 22511
Price: Free* [*Free Regsitration Required]

O jeta ime e bukur!

Eni Koci – OfficialWebSite – Bio

Sa shume vjet u shikuam. Current status te dua zemra ime!! Jeta ime ka kuptim. Ti je kaq i vetmuar nga do ta merrje dashurine valle. Cdo tundje koke, eshte pohim qe po degjon apo nje ”Kujt iu be vone!

E urrej veten time kur e kuptoj qe ti njeh cdo dobesi te shpirtit tim. Ti je zemra ime.

E urrej veten time kur pres ndonjehere t’me shkruash dhe sa bie telefoni shpresoj te jesh ti. Pershendetje Stafi Nuk je vet!

  FRANS DUIJTS GA MAAR VAST SLAPEN FREE DOWNLOAD

Eni Koçi lyrics

With over authors and more than poetries, Poezishqip. Dita bosh pa ty, nata bosh. Me ka marre malli per puthjet e tua, letadhatimet, perqafimet per gjithcka tenden, per ty o jeta ime. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Ti Je JeTa iMe! Ti je bota ime.

eni koci vij tek ti

tk Sa te dua o jeta ime, an album by Adelina Ndoj on Spotify. Writer Ti je jeta ime. Asnjeri nga ne dy nuk po e feston. Edhe pse ndoshta ti nuk e disot ne te dy do te benim 1 vit e 7 muaj bashke. Te kam jete, te kam shpirt, me ty nata behet dite, shoh qiellin e pakufi, aty te gjej vetem ti. Ti nuk ke asnje rrotull teje te te doje. Kur flet me mua, a degjon me te vertete ate qe te them?

Eni Koci Tek Ty

Je ti jeta ime Je dashnia e zemres sime Je ti jeta ime kam dash si syt e mie Dielli nuk lind frym me nuk marr Kur ty nuk te shoh Si trendafil shuhem ngadale Ti je jeta ime.

  YONDERBOI PABADAM MP3 DOWNLOAD FREE

E ka ndritur shpirtin tim. E dashurja ime te prita me mall une tash po vdes ma ben hallall. Ti je drite e imja, je vih i shpirtit, asnje gje sme lumturon, me shume se kur ti me perqafon.

Jeta eshte si lule ashtu si mendon, se dashuria e vertet nje here vjen e nje her shkon. Sepse ti nuk e ke nje. The two-hour film consists of eighteen short films set in different arrondissements. Valentin Veizi … Liam: Ti je zemra ime Zemra ime je vec ti.

Ne kete te ftot,drithma pershkone shtatin si e harove dashurin, Netet e gjata pa mua, si i shtyne? Jeta ime je ti. Mamen Ti Mos e Genje.

eni koci vij tek ti

Dashuria per prinderit vjen e para.